Garanti ihtiyaç Kredisi

Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranları, vade sürelerine göre genel hatlarıyla aşağıdaki gibidir ancak kampanya dönemlerinde ve özel ürünlerde bu oranlar daha düşük olabilir.

İhtiyaç
Kredisi
     

 

Garanti ihtiyaç kredileri tam destek oluyor, hep destek çıkıyor! Nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda aklınıza dört yapraklı bir yoncanız olduğu gelsin ve şansınızı kapı kapı borç para arayarak zorlamayın. Bankanız size düşük faiz oranları, uzun vade süreleri, indirimli dosya masrafları ve ucuz geri ödeme taksit miktarlarıyla en uygun ihtiyaç kredisini kullanma imkanı tanıyor. Üstelik minimum maliyetlerle.

Garanti ihtiyaç Kredisi Hesaplama

Garanti ihtiyaç kredisi hesaplama için yukarıdaki tabloda yer alan faiz oranları ile birlikte aylık ve yıllık maliyet oranları ile toplam masrafları da inceleyebilirsiniz.

Garanti kredi hesaplama ve başvuru sayfasına yönlendirilmek için tıklayınız.

Garanti Bankası ihtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak son derece hızlı, güvenli ve kolay! İnternet üzerinden sadece birkaç dakikanızı ayırarak yapacağınız ön başvuru, banka kredi uzmanları tarafından değerlendirilir. Talebinizin olumlu karşılanması halinde ise sizinle en kısa zamanda iletişime geçilerek işlemlere başlanır.

  • Başvuru değerlendirme süresi ortalama 1 gündür.
  • Ödeme planını kendiniz, gelir gider dengenize uygun bir şekilde belirleyebilirsiniz.
  • Kefil koşulu yoktur (Şube gerek görürse inisiyatif kullanabilir).
  • Vade süresi 60 aya kadar uzayabilir.

Garanti Bankası ihtiyaç kredileri başvurusu için daha fazla beklemenize gerek yok. Garanti bireysel destek ürünü için gerekli evraklar:

  • Nüfus cüzdanı
  • Adres belgesi
  • Gelir belgesi

Not: Kampanya ürünleri, özel koşullar içerebilirler.

Comments are closed.